Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Modna zimowa kurtka - zima 2017

Modne sportowe kurtki zimowe

Wraz z nadchodzącą zimą zbliża się czas na zrobienie koniecznych zakupów. Rozpoczynają się więc poszukiwania odpowiedniego okrycia wierzchniego. Wówczas także stajemy przed dylematem czy kupić płaszcz czy też kurtkę. Oczywiście oba te elementy garderoby mają swoje zalety. Kurtki zimowe są bardzo praktyczne, jednak niestety nie są odpowiedniego na każdą okazję, przede wszystkim wybierając się na przykład na ważne spotkanie raczej nie ukryjemy pod nią dłuższej marynarki, a co więcej w połączeniu z elegancką spódnicą czy spodniami takie połączenie wcale nie musi wyglądać efektownie. Kurtka więc zdecydowanie przyda się na po prostu na co dzień.

Wśród fasonów kurtek przebierać można do woli. Są one odpowiednie na rodzinny spacer czy wyjazd w góry. Propozycją zwłaszcza dla młodzieży są krótkie kurtki, często mogą mieć kaptur, który będzie ochroną przed śniegiem bądź też deszczem. Jeśli chodzi o wzory i kolory to obowiązuje pełna różnorodność – paski, groszki i inne desenie, mogą być również jednobarwne, wszystko według własnego uznania.

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się dłuższe kurtki puchowe, którym bez wątpienia nie można odmówić tego, że doskonale ochronią nas przed zimnem. Panie zdecydowanie preferują dopasowane kurtki czy też płaszcze, nic w tym dziwnego, ponieważ podkreślają one piękno kobiecej sylwetki. Świetnie się prezentują również kurtki z kożuszkiem lub futerkiem przy rękawach oraz kapturze.

Panie mają zdecydowanie w czym wybierać, bowiem są kurtki krótkie sięgające bioder, nieco dłuższe do uda, a także do kolan, wiele z nich jest dodatkowo wyposażona w praktyczny odpinany kaptur. Pozostaje jednak jeszcze kwestia kurtek dla panów, oczywiście wśród wielu propozycji okrycia wierzchniego dostępne są również eleganckie męskie płaszcze. Jednak wielu mężczyzn woli pozostać przy tradycyjnej kurtce.

Aktualnie modne są kurtki puchowe. Często posiadają guziki dwurzędowe, podobnie jak płaszcze. Panowie chętnie kupują również będące zawsze w modzie kurtki skórzane, które dzięki odpowiedniej podszewce zapewniają świetną ochronę podczas zimowych mrozów.

Wśród różnych modeli kurtek zarówno damskich, jak i męski zdecydowanie jest w czym wybierać. Modne obecnie kolory to czerń, brązy oraz szarości. W kurtkach o takich barwach z pewnością każdy będzie modny, najważniejsze jednak jest to, aby okrycie wierzchnie było wygodne i praktyczne. Wówczas każdy będzie zadowolony z dokonanego zakupu. Trzeba jednak pamiętać, że to co dyktuje moda nie zawsze jest odpowiednie dla wszystkich.