Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Płaszcze w modnych barwach - zima 2017

Najmodniejsze kolory płaszczy

Jesień oraz zima nie są najbardziej lubianymi porami roku, nikt z nas bowiem nie lubi zimnych i deszczowych dni. Wówczas trzeba również odpowiednio zadbać o nakrycie wierzchnie, które zapewni skuteczną ochronę przez chłodem. Trzeba więc wybrać się na zakupy. Każdego roku moda się zmienia i na topie jest coś innego. Jednakże warto wiedzieć, że zawsze chętnie, zwłaszcza kobiety, kupują eleganckie płaszcze, które już od dłuższego czasu cieszą się ogromną popularnością. Mogą być wykonane z tradycyjnych materiałów takich jak bawełna, kaszmir, niewątpliwie niezwykle ekskluzywnym jest płaszcz wykonany ze skóry. Co prawda jego koszt jest dość wysoki, jednak z pewnością posłuży przez więcej niż jeden sezon.

Aby płaszcz był wyjątkowy, należy zwrócić uwagę w jakim jest kolorze, każdego roku bowiem w modzie są inne barwy. Wiele osób kupując tego rodzaju okrycie wierzchnie właśnie tym się często kieruje, bywa jednak, że lepiej nie sugerować się aktualnymi trendami, gdyż nie każda barwa pasuje do danej osoby. Wtedy właśnie należy zapomnieć o tym, co obecnie dyktuje moda. Zdecydowanie kolorem, który najczęściej wybieranym zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn jest czerń. Taka barwa pasuje do większości strojów i dodatków. Czarny płaszcz jest więc bardzo praktyczny, a co więcej odpowiedni na wiele okazji. Oczywiście ten odcień może występować w połączeniu z innymi modnymi aktualnie kolorami, na przykład z czerwienią.

Projektanci różnych znanych marek stawiają w sezonie 2014/2015 na szarości. Płaszcze w popielatych barwach będą królować w sklepach i na ulicach. Jednakże z łatwością można kupić również okrycia wierzchnie w kolorach brązu, a także modnego w ostatnim czasie fioletu. Różnorodne fasony będą wzbogacone o ciekawe dodatki. Również jednobarwne czerwone płaszcze uznawane są za będące aktualnie na topie. Każdy więc bez większego problemu może wybrać odpowiedni dla siebie fason w ulubionym kolorze.

Każdego roku na wybiegach królują coraz to inne fasony i kolory. Często ulegamy aktualnym trendom, jednakże nie zawsze powinniśmy. Bywa, że to, co w danym czasie proponują projektanci wcale do nas nie pasuje. Tak również jest w przypadku barw praktycznego płaszcza. Warto więc kierować się zdrowym rozsądkiem, a nie tym co jest obecnie na topie. Ważne, abyśmy dobrze się prezentowali, a nie byli wyłącznie modni. W przeciwnym razie osiągnięty efekt nie będzie tym, co chcieliśmy uzyskać. Najważniejsze jednak jest to, aby w płaszczu czuć się wygodnie i komfortowo.