Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Płaszcz męski - zima 2017

Klasyczne płaszcze dla mężczyzn

Płaszcz nie jest wyłącznie okryciem wierzchnim przeznaczonym dla pań, świetnie się prezentuje również na mężczyznach. Co więcej, z pewnością każdy pan ceniący sobie szyk i elegancję ma go w swojej garderobie. Jest bowiem odpowiedni na wiele okazji – od ważnych biznesowych spotkań począwszy, a na wyjściu w rodzinnym gronie kończąc.

Mężczyźni kupując płaszcz zimowy wybierają raczej modele klasyczne, bywają one jednorzędowe lub dwurzędowe. Mogą sięgać kolan lub też ud. Płaszcze jednorzędowe są świetnym rozwiązaniem dla panów, których kłopotem jest niewielka nadwaga. Tego rodzaju fason optycznie wyszczupla sylwetkę. Z kolei płaszcz dwurzędowy idealnie prezentuje się na mężczyznach wysokich i szczupłych. Co więcej takie właśnie płaszcze są niezwykle modne i oryginalne.

Jeśli chodzi o kolor męskiego płaszcza to zdecydowanie wybór pada na barwy ciemne – czerń oraz popiel, które świetnie się prezentują z garniturem. Pozostaje jeszcze kwestia materiału, z jakiego wykonany jest męski płaszcz zimowy. Otóż najbardziej pożądanymi są niewątpliwie te wykonane z kaszmiru, który jest niezwykle lekki i miękki. Jednakże jego cena może dla wielu okazać się zbyt wysoka, dlatego wówczas rozwiązaniem może być płaszcz jedynie z domieszką kaszmiru. Będzie to świetna alternatywa poprawiająca jakość okrycia wierzchniego. Warto również zwrócić uwagę, aby materiał, z którego wykonany jest płaszcz miał w swoim składzie angorę, która sprawia, że jest okrycie jest miękkie, a przy tym trwałe. Oczywiście są również dostępne płaszcze uszyte z bawełny, wówczas użytkownik może liczyć na skuteczną ochronę przed zimnem.

Każdy mężczyzna bez większego trudu znajdzie również odpowiedni dla siebie płaszcz jesienny, który zwykle wykonany jest z nieco cieńszych materiałów, często dostępne są w jasnych barwach. Na tego rodzaju płaszcze zazwyczaj decydują się młodsi mężczyźni, którzy lubią być modni i eleganccy. Jesienne męskie płaszcze bez trudu można znaleźć w sklepach z modą młodzieżową.

Każdy mężczyzna cieniący sobie dobry gust z pewnością jest posiadaczem płaszcza o modnej barwie, który potrafi świetnie skomponować z pozostałymi elementami stroju, a tym samym zawsze dobrze się prezentuje. Warto więc wydać nieco większą sumę pieniędzy na gustowny płaszcz niż na kolejną kurkę, która nie zawsze jest odpowiednia na daną okazję. Ważne, aby płaszcz był elegancki, ale przede wszystkim dobrze dobrany i praktyczny. Wówczas każdy pan znajdzie uznanie w oczach niejednej kobiety.