Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Płaszcze ciążowe - zima 2017

Wygodny zimowy płaszcz ciążowy

Kiedy zbliża się jesień oraz zima każdy z pewnością zastanawia się nad zakupem odpowiedniego dla siebie okrycia wierzchniego. Niewątpliwie zwłaszcza panie chcą, aby było ono eleganckie i modne, a zarazem skutecznie chroniło przed zimnem. Do wyboru są płaszcze długie oraz krótkie, ich długość zależy głównie od potrzeb. Z pewnością kobiety prowadzące samochód nie będą czuły się komfortowo w długim płaszczu, gdyż częste wysiadanie i wsiadanie do auta będzie dla nich kłopotliwe.

Nie lada kłopot z wybraniem odpowiedniego okrycia wierzchniego mogą mieć przyszłe mamy. Na szczęście z pomocą przyszli projektanci, którzy postanowili zadbać o kobiety w ciąży. Każda więc pani spodziewająca się dziecka bez problemu może nabyć zimowy płaszcz ciążowy, w którym nie tylko będzie się świetnie prezentować, ale również skutecznie ochroni ją przed zimnem.

Wśród wielu propozycji dostępne są takie płaszcze, które „rosną” wraz z brzuszkiem, w związku z tym już po urodzeniu dziecka każda mama będzie jeszcze mogła w nim chodzić przez długi czas. Tego typu płaszcze zwykle są wiązane, a na wysokości brzuszka mają różnego rodzaju marszczenia lub też inny ciekawy dodatek. W przypadku płaszczy ciążowych można do woli przebierać we wzorach i kolorach. To z pewnością ucieszy niejedną przyszłą mamę.

Na szczęście odeszły już w zapomnienie czasy, kiedy będąc w ciąży trzeba było chodzić wyłącznie w „workowatych” kurtkach, które nie wyglądały zbyt atrakcyjnie. Obecnie bez problemów w sklepach z odzieżą ciążową można nabyć kurki i płaszcze, które pięknie eksponują ciążowy brzuszek, a przy tym zapewniają skuteczną ochronę przed zimnem. Często kupując płaszcz na okres ciąży trzeba było liczyć się z tym, że posłuży on jedynie przez kilka miesięcy. Jeśli jednak dobrze poszukamy, to możemy kupić płaszcz o takim fasonie, który z powodzeniem wykorzystamy już po urodzeniu dziecka. Ciekawym pomysłem jest płaszcz, do którego za pomocą suwaków można wpiąć specjalną wstawkę na brzuszek, a kiedy będzie już niepotrzebna bez problemu ją usunąć.

Jak więc widać każda kobieta spodziewająca się dziecka może się świetnie prezentować w tym wyjątkowym dla siebie czasie. Można zapomnieć o szerokich ubraniach, a cieszyć się tymi, które podkreślą ciążowy brzuszek. Takie również mogą być eleganckie i modne płaszcze na zimę, dodatkowo są one bardzo ciepłe. Tego rodzaju okrycia wierzchnie są więc przeznaczone dla wszystkich, również dla osób noszących rozmiar XXL, z łatwością można nabyć płaszcze dla dzieci.