Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Krótkie płaszcze damskie - zima 2017

Krótkie płaszczyki dla pań

W ostatnim czasie w sklepach pojawia wiele fasonów krótkich płaszczyków damskich. Cieszą się one bardzo dużą popularnością nie tylko w gronie eleganckich pań, ale również nastolatek. Niewątpliwie tego rodzaju okrycie wierzchnie jest bardzo praktyczne, a tym samym odpowiednie do szkoły, pracy lub też na spacer z przyjaciółmi czy też rodziną.

Krótkie płaszczyki sięgać mogą przed kolano bądź jedynie nieco poza biodra. Oba z wymienionych rozwiązań to z pewnością idealna propozycja dla osób będących w ciągłym biegu czy też prowadzących samochód, bowiem zakładając długi płaszcz i często wsiadając i wysiadając z pojazdu możemy nie czuć się komfortowo, ponieważ okrycie będzie z pewnością nam przeszkadzało. Krótki płaszczyk nie zapewni nam jednak tak dobrej ochrony przed mroźną aurą jak ten długi.

Bardzo dużą zaletą krótkich płaszczy jest to, że w przeciwieństwie do kurtki ochronią nasze plecy przed zimnem, a tym samym mamy możliwość uniknięcia niechcianego przeziębienia, o które zimą nie jest trudno. Krótki czy też długi płaszcz jest niezwykle modny, dlatego też tak dużo kobiet decyduje się na ich zakup. Można do woli przebierać w fasonach i kolorach. Nie ma więc problemu, że ktoś nie znajdzie modelu, który będzie odpowiedni pod każdym względem.

Warto zastanowić się nad zakupem właśnie płaszcza na zimę bądź jesień, z pewnością będzie to lepsze rozwiązanie niż kurtka. Dodatkowym atutem płaszczyków jest to, że z łatwością można ukryć pod nimi dłuższą marynarkę, czego często nie można dokonać w przypadku wielu fasonów kurtek. Z pewnością wiele pań zgodzi się z tym, że marynarka wystająca spod kurtki wygląda wyjątkowo nieestetycznie. Dlatego też wybierając się na ważne spotkanie, egzamin, uroczystość rodzinną najlepszym rozwiązaniem będzie założenie modnego krótkiego płaszczyka.

Trzeba jednak pamiętać, że do krótkiego płaszcza należy dobrać odpowiednie dodatki. Mowa w tym miejscu oczywiście o wygodnych, ale i gustownych butach, a także spodniach czy też będących w ostatnim czasie na topie legginsach. Całość powinna zostać skomponowana tak, aby wszystko ze sobą idealnie współgrało.

Kiedy zbliżają się jesienne chłody warto zastanowić się czy lepszym rozwiązaniem będzie zakup kurtki czy krótkiego płaszczyka, który jest niezwykle praktyczny, a przy tym modny. Najważniejsze, aby okrycie wierzchnie było wygodne i spełniało nasze oczekiwania, a przede wszystkim skutecznie chroniło przed zimnem. Dopiero na końcu należy zwracać uwagę na walory estetyczne płaszczyka lub też kurtki.